Zdravá kosmetika

Luxusní léčebná kosmetika Hemel Cosmetics pro každého z vás! administraci v 'Nastavení stránek'.

Bylinné masky

Jsou vytvořeny jako dokonalá směs léčivých a aromatických bylin a minerálního základu( kosmetické hlíny). Hemel bylinné masky čistí pokožku do hloubky,odmaštují ji, hydratují a napínají, posilují její periferní cirkulaci a odstranují mrtvé buňky pokožky.

Vzhledem k odlišnostem různých typů pokožek, adekvátním výběrem a kombinací bylin( bodláku, šalvěje,třezalky, měsíčku, mateřídoušky, heřmánku, rozamrýnu...) jsou vyráběny čtyři různé typy masek.

- pro mastnou pokožku: 50g- při členské kartě za 218kč, bez karty- 327kč.

- pro suchou pokožku: 50g-......................................209kč...................313kč.

- pro regeneraci unavené a citlivé pokožky: 50g...229kč..................343kč.

- pro tonizování a revitalizaci: 50g.........................179kč....................268,50kč.

Hemel masky velmi rychle prosakují do tkání a zde stimulují veškeré životní funkce buněk pokožky. Už po prvním použití se pokožka stává lesklou, napnutou a svěží, a opakovaným užíváním masky je výsledný efekt zřetelnější. Maximálního učinku i efektu dosáhnete správnou přípravou a použitím.

Příprava: Bezprostředně před nanášením smíchejte dvě lžičky hmoty masky se čtyřmi lžičkami horké vody. Pro přípravu v žádném případě nepoužívat kovové nádoby a příbor.

Použití: Hemel bylinné masky jsou určeny pro všechny typy pokožky. Nanášejí se na čistý obličej,něžně,jemnými pohyby. V závislosti na stavu a typu pokožky je doporučený čas aktivního působení masky 20-30 min, respektive do uplného vysušení nanesené hmoty. Během působení masky doporučujeme zaujmout příjemnou polohu a vyhýbat se přitom pohybům těch svalů obličeje,které ošetřujeme. Masku odstraňovat vodou, něžnými, jemnými pohyby a potom nanést vybraný preparát Hemelu. Reakce pokožky je normální. Ošetření maskou doporučujeme provádět 1-2 týdně.

 
TO NEJLEPŠÍ Z NAŠÍ PŘÍRODY JE TU PRO VÁS! administraci v 'Nastavení stránek'.